• Bytový dům Rejčka / Branka vice

  BYTOVÝ DŮM REJČKA / BRANKA

  BYTOVÝ DŮM REJČKA / BRANKA

  Bytový dům Rejčka je exkluzivním projektem, situovaným do jedné z nějkrásnějších brněnských lokalit Brno-Komín. Rezidence nabízí celkem 5 exkluzivně vybavených bytových jednotek o dispozicích 2+kk a 3+kk, u kterých klademe důraz na vysoké standardy bydlení v každém detailu.

 • Rodinné domy Alea vice

  RODINNÉ DOMY ALEA

  RODINNÉ DOMY ALEA

  Projekt rodinné domy ALEA v Říčanech u Brna jsme připravili pro všechny, kteří mají rádi soukromí na klidném předměstí ve vlastním domě, ale zároveň potřebují dobrou dopravní obslužnost do Brna.

 • Viladům Slunné údolí vice

  VILADŮM SLUNNÉ ÚDOLÍ

  VILADŮM SLUNNÉ ÚDOLÍ

  Unikátní projekt viladomu Slunné údolí je zasazen do klidné části Líšně na ulici Ondráčkova. Představuje atraktivní bydlení s dobrou dosažitelností středu města, občanskou vybaveností a přitom v těsné blízkosti mariánského údolí.

 • Rodinný dům Hostislavova vice

  RODINNÝ DŮM HOSTISLAVOVA

  RODINNÝ DŮM HOSTISLAVOVA

  Ačkoli se jedná o menší dům, svým nájemníkům nabízí příjemné bydlení. Téměř domáckou atmosférou ještě posiluje velká zahrada plná zeleně, kde mohou rezidenti v klidu relaxovat nebo ji využít ke společenským setkáním.

 • Půdní byty Kounicova a Lidická vice

  PŮDNÍ BYTY KOUNICOVA A LIDICKÁ

  PŮDNÍ BYTY KOUNICOVA A LIDICKÁ

  To jsou dva nájemní půdní byty situované na ulicích Lidická a Kounicova. Jejich předností jsou moderní kuchyňská linka se spotřebiči, dostatek prostoru a stylové koupelny. Díky skvělé lokaci v samém srdci Brna nabízí ideální výchozí bod k pracovním i volnočasovým aktivitám. 

 • Viladům Žebětín vice

  VILADŮM ŽEBĚTÍN

  VILADŮM ŽEBĚTÍN

  Bydlení na atraktivní adrese, nedaleko od Brněnské přehrady a přitom s perfektní dosažitelností centra města, to je komfortní Viladům Žebětín.

 • Apartmány Kotlářská vice

  APARTMÁNY KOTLÁŘSKÁ

  APARTMÁNY KOTLÁŘSKÁ

  Nové exkluzivní apartmány situované v 7. patře bytového domu postaveném v roce 1939 architektem Endrem Steinerem. Celý objekt prošel rozsáhlou revitalizací, díky které se proměnil v moderní bydlení s nádechem minulých časů.

 • Bytový dům Štursova vice

  BYTOVÝ DŮM ŠTURSOVA

  BYTOVÝ DŮM ŠTURSOVA

  Dům prošel kompletní rekonstrukcí zahrnující zejména nové rozvody elektřiny, vody a odpadů, výstavbu nových koupelen a drobnou změnu dispozic, díky čemuž nebude v následujících letech vyžadovat žádné další investice. 

 • Apartmány Hybešova vice

  APARTMÁNY HYBEŠOVA

  APARTMÁNY HYBEŠOVA

  Apartmány Hybešova jsou exkluzivním projektem pro všechny, které láká bydlení v centru a zároveň v klidném prostředí. Kompletně revitalizovaný dům se nachází mezi ulicemi Hybešova a Vodní a potěší vás nejen moderním designem, ale také privátním dvorkem, na kterém si odpočinete.

 • Bytový dům Barvy vice

  BYTOVÝ DŮM BARVY

  BYTOVÝ DŮM BARVY

  Třípodlažní bytový dům Barvy je unikátní projekt, který jsme postavili v oblíbené městské části Lesná. Nadčasovou funkcionalistickou stavbu v moderním duchu jsme vybavili devíti krásnými byty o dispozicích 2+kk a 4+kk.

 • Bytový dům Šimice vice

  BYTOVÝ DŮM ŠIMICE

  BYTOVÝ DŮM ŠIMICE

  V projektu bytového domu Šimice jsme se rozhodli využít potenciálu původní nemovitosti, situované v oblíbených brněnských Židenicích, a zrekonstruovat 13 malometrážních bytů. Jednotky o dispozicích 1+kk a 2+kk.

 • Chrlice Place vice

  CHRLICE PLACE

  CHRLICE PLACE

  Projekt Chrlice Place spojuje výhody komfortního bydlení v bytě se zázemím domu.  To vše korunuje příjemná lokalita s výbornou dostupností centra Brna.

 • SKI & MT. BIKE APARTMENTS vice

  SKI & MT. BIKE APARTMENTS

  SKI & MT. BIKE APARTMENTS

  Projekt Ski&Bike Mt. Apartments nabízí 60 horských apartmánů o velikosti 2+KK - 4+KK. Součástí apartmánu je i vlastní wellness či recepce s lobby barem, zkrátka veškerý hotelový servis.

 • Central Park Side vice

  CENTRAL PARK SIDE

  CENTRAL PARK SIDE

  Zcela ojedinělý projekt výstavby sedmi nových bytů v centru Brna. Byty o dispozicích 2+kk, 3+kk a 4+kk nabízejí ze svých soukromých střešních teras jedinečný výhled na funkcionalistickou vilu Tugendhat a největší zelený vnitroblok ve městě.

 • RD Černovice vice

  RD ČERNOVICE

  RD ČERNOVICE

  RD Černovice nabízí celkem 4 rodinných domů o dispozici 4+kk, ani zde nechybí důraz na vysoké standardy bydlení v každém detailu. Tento projekt jsme připravili pro všechny, kteří mají rádi soukromí na klidném místě i přesto, že se stále nacházíte přímo v Brně.