+420 731 516 417 acreal@acreal.cz

Říčany u Brna

Rodinné domy Alea

Projekt rodinné domy ALEA v Říčanech u Brna jsme připravili pro všechny, kteří mají rádi soukromí na klidném předměstí ve vlastním domě, ale zároveň potřebují dobrou dopravní obslužnost do Brna.

Projekt rodinné domy ALEA v Říčanech u Brna jsme připravili pro všechny, kteří mají rádi soukromí na klidném předměstí ve vlastním domě, ale zároveň potřebují dobrou dopravní obslužnost do Brna. Stavíme pro vás 16 rodinných domů o dispozicích 4+kk a 5+kk inspirovaných brněnským funkcionalismem, které do puntíku využívají každý kout. Domky jsme vybavili dostatečným množstvím úložného prostoru a luxusními velkými koupelnami, které k relaxování přímo lákají.

Všechny domky mají dvě podlaží, přízemní obývací prostor s kuchyňským koutem a vstupem na zahrádku a dostatek ložnic s lodžiemi v patře. Domky jsou nadstandardně zatepleny a vybaveny podlahovým topením, abyste na energiích co nejvíc ušetřili. Díky technologii pro sběr dešťové vody ušetříte na vodě, zahrádku budete zalévat zadarmo. Domy spadají do energetické třídy A.

Fotogalerie

Lokalita

Obec Říčany, nacházející se v okresu Brno-venkov, se pyšní rekreačním charakterem s plnou občanskou vybaveností. Praktičtí lékaři pro děti i dospělé, lékárna, pošta, gastronomická zařízení a potraviny jsou samozřejmostí. Tyto služby rozšiřují nejrůznější možnosti vyžití. Rodiny mohou společně navštívit přírodní koupací biotop, vyrazit do přírody nebo relaxovat v obci. Zatímco sportovci jistě využijí fotbalové hřiště a tenisové kurty. Maminky si mohou odpočinout v kosmetickém či kadeřnickém salonu, zatímco jejich ratolesti budou aktivně trávit volný čas. Mohou se například vzdělávat v jazykové škole nebo navštěvovat zájmové kroužky pro mažoretky či biatlonisty. Milovníky kultury naopak potěší možnost zapojit se do letopiseckého kroužku a proniknout do dějin obce, nebo se postavit na prkna ochotnického spolku Pozpátku. Výhodou lokality je kvalitní dopravní obslužnost. Autobusy Vás pohodlně dopraví do centra Brna už za 45 minut, zatímco automobilem ho dosáhnete díky možnosti napojit se na dálniční tah D1 během půl hodinky.

Připravujeme výstavbu v 5 lokalitách v Brně a okolí

Připravujeme výstavbu v 5 lokalitách v Brně a okolí

Pouze kvalitní práce a materiály

Pouze kvalitní práce a materiály

Stavíme již od roku 2011

Stavíme již od roku 2011

Jsme brněnská společnost

Jsme brněnská společnost

Budujeme vaše domy

Budujeme vaše domy

Nadstandardní vybavení

Nadstandardní vybavení