Investiční příležitost

Možná si pohráváte s myšlenkou, že by peníze, které Vám leží volně na účtu, bylo dobré smysluplně investovat, aby přinesly další užitek a především garantovaný výnos.

Bavíme se o investici, která Vám může vydělat měsíčně i 75 000 Kč navíc, což už je jistě zajímavá částka.

Jak? V All Inclusive Development Vám pomůžeme tento problém vyřešit a zajistí výnos i příjem na stáří.

 

Princip je jednoduchý. Ukážeme Vám jej na konkrétním příkladu. Potřebujete zhruba 4-5 mil. Kč. Pokud máte takový kapitál a ještě nevíte, jak s ním naložit, nebo prodáte v této hodnotě nemovitosti, které Vám nyní na nájmu vydělávají cca 15-20 000 Kč měsíčně (podle lokality, kde jsou umístěné), umíme Vám nabídnout skvělý způsob investice. Postavíme Vám na klíč malý bytový dům, v lukrativní lokalitě v Brně, v hodnotě cca 15 mil. Kč. Vaše investice přitom bude 30 %. Zbylých 70 % Vám půjčí banka, přičemž úvěr za Vás rádi vyřídíme. Následně se postaráme také o zajištění nájemníků, a to nejen po dobu splácení hypotéky. Takový dům Vám přinese měsíčně okolo 75 000 Kč. Je nutné samozřejmě odečíst splátky úvěru. Zbývající částka činí cca 15 000 Kč měsíčně. Tedy totožná částka, kterou inkasujete za nájem ve třech nemovitostech (v hodnotě 4-5 mil. Kč), o kterých jsme se bavili v úvodu. Za 15 let, kdy se úvěr splatí, Vám ovšem zůstane celých 75 000 Kč měsíčně. A to už je slušný výnos. 15 000 Kč je sice významné přilepšení k důchodu, ale 75 000 Kč je už úplně jiný standard.

Co říkáte? Tím, že investujete do novostavby, máte navíc jistotu, že řádově 20-25 let nebude třeba do nemovitosti vkládat žádné peníze.

 

Proč v Brně?

Řadu let se zabýváme developerskou činností v tomto regionu. Známe místní trh a umíme vybrat vhodnou lokalitu, kde jsme si jistí nejen následným zájmem o pronájem, ale také o případný odkup. Díky tomu jsou Vaše investice prakticky bez rizika. Zrealizujeme výstavbu na klíč, aniž bychom Vás jakkoli zatěžovali. Nemusíte se bát investovat mimo Váš region.

Proč nás?

Díky dlouholetému působení v oboru známe oblast realit a jejich aktuální nabídku a poptávku, proto dokážeme předpovídat další vývoj a konkurenceschopnost nemovitostí na trhu. Po realizaci výstavby se díky naší realitní kanceláři AC Real s. r. o. zdarma postaráme, aby Vaše nabytá nemovitost měla stálé nájemníky. Neopíráme se pouze o chatrná doporučení, poznatky jsme získali přímo z praxe. Vlastníme několik nájemních domů, které Vám rádi ukážeme a představíme Vám historii jejich projektu.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte se na nás obrátit. Rádi s Vámi celou záležitost detailněji probereme při osobním setkání.