Články

new-img

Nákup nemovitosti v roce 2023 – jaké faktory zvážit?

24.4.2023

Nákup nemovitostí v roce 2023 může být dobrým krokem, pokud máte dostatek financí a jste připraveni na vstup na trh s nemovitostmi. Před každou takovou dlouhodobou investicí je však potřeba zvážit několik rozhodujících faktorů. Ty nejdůležitější, nad kterými by se měl zamyslet každý zájemce o koupi nemovitosti, jsme pro vás přehledně sepsali v tomto článku. 

new-img

Jak dlouho zpravidla trvá prodej bytu?

6.2.2023

Přestože byty z trhu stále mizí raketovou rychlostí, cesta od jednoho majitele k druhému se může ukázat jako běh na dlouhou trať. Jak dlouho zpravidla trvá, než je váš nový byt skutečně váš, a co neopomenout, aby převod nemovitosti proběhl co nejrychleji? Na to se podíváme v dnešním článku.

new-img

Poradíme vám, jak prodat dům zatížený hypotékou

24.10.2022

Chystáte se prodat svůj dům, u kterého ale nemáte doplacený hypoteční úvěr? Tento problém řeší prodávající i kupující dnes a denně, ať už kvůli rozrůstající se rodině nebo rozvodu. Většina bank si je této situace vědoma a prodeji nebrání. V dnešním článku se podíváme na to, co všechno o prodeji domu zatíženého hypotékou musíte vědět, než se do něj pustíte.  

new-img

Co brát v potaz při koupi či rekonstrukci podkrovního bytu?

14.7.2022

Podkrovní byty a lofty mizí z realitního trhu rychlostí blesku – zájem o ně je totiž opravdu fenomenální. Není se čemu divit: kdo by nechtěl bydlet v romantickém prostředí se střešními okny, přiznanými trámy a bez dupajících sousedů nad sebou?

logo

Oficiální vyjádření vedení ke změnám v řídících strukturách společnosti

26.5.2021

logo

Podnikové vzdělávání zaměstnanců - Operační program zaměstanost

25.10.2020

     

Všechny vaše sny splnit nedokážeme.
Ty o krásném bydlení však ano