Aktuální projekty

Chcete bydlet ve městě a být neustále ve středu dění, nebo raději trávíte čas v blízkosti parku? Hledáte perfektní kompromis se skvělou dostupností do centra města a přitom nedaleko přírody? Prohlédněte si naše aktuální projekty. V naší nabídce najdete moderně zařízené byty s veškerým příslušenstvím.

Rodinné domy Alea

Projekt rodinné domy ALEA v Říčanech u Brna jsme připravili pro všechny, kteří mají rádi soukromí na klidném předměstí ve vlastním domě, ale zároveň potřebují dobrou dopravní obslužnost do Brna.

Viladům Slunné údolí

Unikátní projekt viladomu Slunné údolí je zasazen do klidné části Líšně na ulici Ondráčkova. Představuje atraktivní bydlení s dobrou dosažitelností středu města, občanskou vybaveností a přitom v těsné blízkosti mariánského údolí.

Ski & Mt. bike apartments

V samém srdci Krkonoš začala výstavba apartmánového domu Ski & Mt. bike apartments. K dispozici bude témeř 60 apartmánů včetně hotelového servisu. Ideální pro rodiny s dětmi i jako investiční příležitost.

Bytový dům Šimice

V projektu bytového domu Šimice jsme se rozhodli využít potenciálu původní nemovitosti, situované v oblíbených brněnských Židenicích, a zrekonstruovat 13 malometrážních bytů. Jednotky o dispozicích 1+kk a 2+kk.

Bytový dům Rejčka / Branka

Bytový dům Rejčka je exkluzivním projektem, situovaným do jedné z nějkrásnějších brněnských lokalit Brno-Komín. Rezidence nabízí celkem 5 exkluzivně vybavených bytových jednotek o dispozicích 2+kk a 3+kk, u kterých klademe důraz na vysoké standardy bydlení v každém detailu.