+420 731 516 417 acreal@acreal.cz

Brno

Apartmány Kotlářská

Nové exkluzivní apartmány situované v 7. patře bytového domu postaveném v roce 1939 architektem Endrem Steinerem. Celý objekt prošel rozsáhlou revitalizací, díky které se proměnil v moderní bydlení s nádechem minulých časů.

Nové exkluzivní apartmány situované v 7. patře bytového domu postaveném v roce 1939 architektem Endrem Steinerem. Celý objekt prošel rozsáhlou revitalizací, díky které se proměnil v moderní bydlení s nádechem minulých časů. Výčet provedených prací byl vyčerpávající - kompletní rekonstrukce vnitřních rozvodů v domě, instalace ústředního vytápění, nová fasáda, rekonstrukce střechy a instalován nový výtah splňující normy Evropské unie a nezatěžující obyvatele bytového domu nadměrným hlukem. Důraz na komfort a pohodlí ještě zvýšilo zateplení pláště budovy, jež se výrazně podílí na snížení  energetické náročnosti budovy.

Při výstavbě apartmánů jsme důsledně dbali na dodržování prvotřídních stavebních postupů a kvalitu užitých materiálů. Pečlivě jsme vybírali všechny zařizovací předměty a další interiérové prvky jako zárubně, dveře, okenní a dveřní kliky, topná tělesa, obklady nebo podlahové krytiny. Komfort bydlení ještě zvýšila speciální protihluková skla, zasazená pod úrovní oken do uliční fasády. Nebyli bychom to my, abychom navíc neaplikovali ty nejmodernější technologie. Apartmány na Kotlářské jsou vůbec první byty v Brně, které se mohou pochlubit rekuperační jednotkou. Stranou nezůstal ani důraz na bezpečí, o které se postará elektronický zabezpečovací systém s napojením na GSM komunikátor.

 

Přidáme-li skvělou lokaci v centru Brna, umožňujícího využívat volný čas opravdu naplno, jsou apartmány Kotlářská prototypem stylového bydlení v srdci jihomoravské metropole.

Fotogalerie

Připravujeme výstavbu v 17 lokalitách v Brně a okolí

Připravujeme výstavbu v 17 lokalitách v Brně a okolí

Pouze kvalitní práce a materiály

Pouze kvalitní práce a materiály

Stavíme již od roku 2017

Stavíme již od roku 2017

Jsme brněnská společnost

Jsme brněnská společnost

Budujeme vaše domy

Budujeme vaše domy

Nadstandardní vybavení

Nadstandardní vybavení