+420 731 516 417 acreal@acreal.cz

Brno

Apartmány Kotlářská

Nové exkluzivní apartmány situované v 7. patře bytového domu postaveném v roce 1939 architektem Endrem Steinerem. Celý objekt prošel rozsáhlou revitalizací, díky které se proměnil v moderní bydlení s nádechem minulých časů.

Nové exkluzivní apartmány situované v 7. patře bytového domu postaveném v roce 1939 architektem Endrem Steinerem. Celý objekt prošel rozsáhlou revitalizací, díky které se proměnil v moderní bydlení s nádechem minulých časů. Výčet provedených prací byl vyčerpávající - kompletní rekonstrukce vnitřních rozvodů v domě, instalace ústředního vytápění, nová fasáda, rekonstrukce střechy a instalován nový výtah splňující normy Evropské unie a nezatěžující obyvatele bytového domu nadměrným hlukem. Důraz na komfort a pohodlí ještě zvýšilo zateplení pláště budovy, jež se výrazně podílí na snížení  energetické náročnosti budovy.

Při výstavbě apartmánů jsme důsledně dbali na dodržování prvotřídních stavebních postupů a kvalitu užitých materiálů. Pečlivě jsme vybírali všechny zařizovací předměty a další interiérové prvky jako zárubně, dveře, okenní a dveřní kliky, topná tělesa, obklady nebo podlahové krytiny. Komfort bydlení ještě zvýšila speciální protihluková skla, zasazená pod úrovní oken do uliční fasády. Nebyli bychom to my, abychom navíc neaplikovali ty nejmodernější technologie. Apartmány na Kotlářské jsou vůbec první byty v Brně, které se mohou pochlubit rekuperační jednotkou. Stranou nezůstal ani důraz na bezpečí, o které se postará elektronický zabezpečovací systém s napojením na GSM komunikátor.

 

Přidáme-li skvělou lokaci v centru Brna, umožňujícího využívat volný čas opravdu naplno, jsou apartmány Kotlářská prototypem stylového bydlení v srdci jihomoravské metropole.

Fotogalerie

 

 

 

Slovo inženýra

"Vždy jsem si myslel, že jsem bytový typ a určitě nikdy nebudu bydlet v řadovém domku za městem, ale při přípravě tohoto projektu jsem změnil názor. Za cenu bytu v Brně můžete mít dům 20 minut od města, se zahrádkou, kde se dá v létě grilovat, vejde se tam bazén, bylinky i pár rajčat. Na zalévání úrody vám navíc poslouží voda z podzemní nádrže. Podlahové topení, dobře izolovaný plášť a vlastní zdroj tepla jsou předpokladem pro nízké náklady.

Vlastní garáž a venkovní parkovací stání jsou bonusy, se kterými se v městě skoro nesetkáte. Navíc na kraji města, kousek je příroda a zároveň dobrá občanská vybavenost. Ano, změnil jsem názor."

Ing.Jan Procházka, technický dozor investora

Slovo inženýra

Zaujal vás tento projekt ?

Zamilovali jste si moderní architektonický styl, příjemnou dostupnost i dostatek soukromí aparmánů Kotlářská? Neváhejte a splňte si svůj sen o pohodlném bydlení. Pro detailnější informace navštivte web tohoto projektu

Přejít na web

Připravujeme výstavbu v 5 lokalitách v Brně a okolí

Připravujeme výstavbu v 5 lokalitách v Brně a okolí

Pouze kvalitní práce a materiály

Pouze kvalitní práce a materiály

Stavíme již od roku 2011

Stavíme již od roku 2011

Jsme brněnská společnost

Jsme brněnská společnost

Budujeme vaše domy

Budujeme vaše domy

Nadstandardní vybavení

Nadstandardní vybavení