+420 731 516 417 acreal@acreal.cz

Brno-Komín

Bytový dům Štursova

Dům prošel kompletní rekonstrukcí zahrnující zejména nové rozvody elektřiny, vody a odpadů, výstavbu nových koupelen a drobnou změnu dispozic, díky čemuž nebude v následujících letech vyžadovat žádné další investice. 

Před několika lety jsme se pustili do revitalizace domu na ulici Štursova ve vyhledávané lokalitě Brno-Komín. Výsledkem našeho počinu se stal atraktivní bytový dům se čtyřmi jednotkami od garsonky po 2 +kk a vlastní zahrádkou, který nabízí vedle komfortního bydlení perfektní dosažitelnost centra Brna v kombinaci s nedalekou přírodou.

Dům prošel kompletní rekonstrukcí zahrnující zejména nové rozvody elektřiny, vody a odpadů, výstavbu nových koupelen a drobnou změnu dispozic, díky čemuž nebude v následujících letech vyžadovat žádné další investice. Dva byty jsou plně vybaveny, dva určeny pro nájemníky s vlastním mobiliářem. Díky zateplení a výměně rozvodů k topné soustavě se snížila energetická náročnost, což ještě zvyšuje komfort bydlení.

Fotogalerie

 

 

 

Slovo inženýra

"Vždy jsem si myslel, že jsem bytový typ a určitě nikdy nebudu bydlet v řadovém domku za městem, ale při přípravě tohoto projektu jsem změnil názor. Za cenu bytu v Brně můžete mít dům 20 minut od města, se zahrádkou, kde se dá v létě grilovat, vejde se tam bazén, bylinky i pár rajčat. Na zalévání úrody vám navíc poslouží voda z podzemní nádrže. Podlahové topení, dobře izolovaný plášť a vlastní zdroj tepla jsou předpokladem pro nízké náklady.

Vlastní garáž a venkovní parkovací stání jsou bonusy, se kterými se v městě skoro nesetkáte. Navíc na kraji města, kousek je příroda a zároveň dobrá občanská vybavenost. Ano, změnil jsem názor."

Ing.Jan Procházka, technický dozor investora

Slovo inženýra

Zaujal vás tento projekt ?

Zamilovali jste si moderní architektonický styl, příjemnou dostupnost i dostatek soukromí bytového domu Štursova? Neváhejte a splňte si svůj sen o pohodlném bydlení. Pro detailnější informace navštivte web tohoto projektu

Přejít na web

Připravujeme výstavbu v 17 lokalitách v Brně a okolí

Připravujeme výstavbu v 17 lokalitách v Brně a okolí

Pouze kvalitní práce a materiály

Pouze kvalitní práce a materiály

Stavíme již od roku 2017

Stavíme již od roku 2017

Jsme brněnská společnost

Jsme brněnská společnost

Budujeme vaše domy

Budujeme vaše domy

Nadstandardní vybavení

Nadstandardní vybavení