+420 731 516 417 acreal@acreal.cz

Bytový dům Rejčka / Branka

Bytový dům Rejčka je exkluzivním projektem, situovaným do jedné z nějkrásnějších brněnských lokalit Brno-Komín. Rezidence nabízí celkem 5 exkluzivně vybavených bytových jednotek o dispozicích 2+kk a 3+kk, u kterých klademe důraz na vysoké standardy bydlení v každém detailu.

Městský život s přírodou na dosah

Městská část Komín, která se rozkládá u břehu Svratky na severozápadě Brna, dominuje již tradičně mezi nejatraktivnějšími městskými částmi. Rezidentům poskytuje plnou občanskou vybavenost. V blízkém okolí bytového domu najdete restaurační zařízení, školy a školky nebo nákupní možnosti. Díky blízkosti krásné přírody také nejrůznější příležitosti pro k aktivnímu odpočinku. Po stopách lesní zvěře se můžete vydat do obory Holedná nebo blízkých Podkomorských lesů. Pokud dáváte přednost relaxaci, není nic jednodušího než využít pláže nedaleké Brněnské přehrady. Když vás lenošení omrzí, můžete se svézt parníkem nebo si vychutnat příjemné občerstvení v některé z místních restaurací.

Atraktivitu lokality zvyšuje perfektní dostupnost centra Brna. Linky MHD, obsluhované trolejbusy č. 30 a 36 a tramvajemi č. 1, 3 a 11, vás dopraví do středu města během čtvrthodinky, zatímco automobilem zvládnete cestu do 10 minut.

Projekt je nyní vyprodán.


Oznámení pro vlastníky dluhopisů / Dokumenty

1.2.2022

OZNÁMENÍ O PŘEDČASNÉM SPLACENÍ DLUHOPISŮ 

Bytové družstvo Rezidence Branka, se sídlem Dělnická 397/39, Komín, 624 00 Brno, IČO 06012086, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl Dr, vložka 5648 (dále jen „Emitent“), tímto jako emitent dluhopisů Rezidence Branka II 6%/22, ISIN CZ0003531352 („Dluhopisy“) oznamuje vlastníkům Dluhopisů, že v souladu s kap. 6.2. Emisních podmínek a v souladu s § 19 zákona č. 190/2004 Sb. o dluhopisech, rozhodl o předčasném splacení Dluhopisů, přičemž stanovil „Den předčasné splatnosti dluhopisů“ na 3. března 2022.

Dle Emisních podmínek, kap. 7.3., je rozhodným dnem pro obdržení částek jistiny i naběhlého úrokového výnosu den předcházející Den předčasné splatnosti Dluhopisů o 10 dní, tedy
21. únor 2022. K převodům Dluhopisů mezi vlastníky uskutečněným po tomto rozhodném dni se nepřihlíží.

Jistina Dluhopisu a naběhlý úrokový výnos ke Dni předčasné splatnosti dluhopisů budou vyplaceny v souladu s kap. 7.4. Emisních podmínek na bankovní účet vlastníka Dluhopisů, který je uveden v seznamu vlastníků.

Emitent upozorňuje, že u relevantních osob bude z výnosu sražena a odvedena daň.

Dluhopisy budou ke Dni předčasné splatnosti dluhopisů zrušeny.

Originál dokumentu ke stažení ZDE

 

Emisní podmínky ke stažení ZDE

Pozvánka na schůzi vlastníků dluhopisů ke stažení ZDE

Emisní podmínky II ke stažení ZDE

Fotogalerie

Připravujeme výstavbu v 5 lokalitách v Brně a okolí

Připravujeme výstavbu v 5 lokalitách v Brně a okolí

Pouze kvalitní práce a materiály

Pouze kvalitní práce a materiály

Stavíme již od roku 2011

Stavíme již od roku 2011

Jsme brněnská společnost

Jsme brněnská společnost

Budujeme vaše domy

Budujeme vaše domy

Nadstandardní vybavení

Nadstandardní vybavení