+420 731 516 417 acreal@acreal.cz

Brno-Líšeň

Viladům Slunné údolí

Unikátní projekt viladomu Slunné údolí je zasazen do klidné části Líšně na ulici Ondráčkova. Představuje atraktivní bydlení s dobrou dosažitelností středu města, občanskou vybaveností a přitom v těsné blízkosti mariánského údolí.

V klidné části Líšně na ulici Ondráčkova, co by kamenem dohodil od malebných zákoutí Mariánského údolí, pro vás připravujeme atraktivní projekt Viladomu Slunné údolí. Architektonicky jedinečná stavba vynikající střešními terasami nabídne bydlení v celkem 9 bytových jednotkách o dispozicích 1+kk až 4+kk.

Svou lokací poskytuje atraktivní kombinaci bydlení s dobrou dosažitelností středu města, občanskou vybaveností a přitom v dosahu zeleně. Viladům je opticky rozdělen na několik částí, čímž vznikají mezi jednotlivými byty vnitřní dvory a atria.  V domě je zajištěno 10 parkovacích stání. Od začátku jsme kladli důraz na zateplení bytů a úsporu energií, kterou podporuje použití nejnovějších materiálů a technologií. Pozornost si zaslouží především podlahové vytápění v celém bytě, které bude zajištěno pomocí plynového kotle. Tento nadstandard doplní kódové zámky, hliníková okna, dřevěné podlahy a další moderní prvky. Stranou nezůstaly ani exteriéry. Viladům Slunné údolí jsme koncipovali tak, aby ve všech ohledech dostál svému jménu. A kam jinam jít slunci vstříc, než na vlastní terasu? Díky své orientaci zajistí majitelům maximální soukromí, odkud si budou moci vychutnat krásu okolní přírody plnými doušky. Chceme, aby slovo „doma“ nebylo jen prázdným výrazem. Chceme, aby si vaše děti mohli hrát venku. Chceme, abyste mohli uniknout ruchu každodenního dne

Fotogalerie

Lokalita

Městská část Brno-Líšeň se rozprostírá na východě Brna. Historie tohoto území sahá hluboko do středověku, kdy se roku 1306 objevuje první písemná zmínka. Historickým okamžikem se pro Líšeň stalo propojení s Brnem pomocí dráhy Karolínka v roce 1905, na něž roku 1944 navázalo oficiální připojení k městu. V současnosti lze Líšeň rozdělit do dvou částí – na starou, jež si uchovala svůj původní maloměstský ráz, a novou, v níž dominuje moderní bytová zástavba.

Viladům Líšeň představuje svou lokací ideální kombinaci bydlení ve městě a současně v těsné blízkosti zalesněného prostředí Mariánského údolí, kam lze dojít pěšky během 5 minut. Tuto polohu ocení především rodiny s dětmi. Během výletu za krásami přírodních scenérií mohou navštívit oddychový areál Eldorádo, který svými atrakcemi a minizoo nadchne především děti. Nedaleký zámek Belcredi naopak nabídne příjemné procházky v parku plném zeleně či příjemné posezení v zámecké restauraci. V jeho sousedství se nachází také dvě základní a jedna mateřská škola včetně nákupních možností. Ulice Ondráčkova má kvalitní dopravní dostupnost do širšího centra města, aniž by však byl narušen její poklidný ráz. Cestovat lze automobilem stejně jako linkami MHD. Jen několik kroků od bytového domu je umístěna pravidelně obsluhovaná autobusová zastávka linky č. 55, která zajišťuje spojení s dalšími přepravními uzly. V návaznosti na tento spoj je možné využít zejména tramvaj č. 8 a trolejbusy č. 25 a 26, které zajišťují pohodlnou dopravu do centra Brna. Samozřejmostí je dopravní obslužnost také v nočních hodinách, kterou zabezpečuje noční spoj č. 99.

Nemovitost poskytuje svou lokací atraktivní kombinaci bydlení s dobrou dosažitelností středu města, občanskou vybaveností a přitom v dosahu bujné zeleně. Stačí pár kroků a člověk může ihned obdivovat malebné prostředí zalesněné krajiny, které dá zapomenout na starosti všedního dne.

Slovo inženýra

"Viladům u Mariánského údolí, který v tuto chvíli intenzivně připravujeme, bude v této oblasti absolutně výjimečný. Moderní novostavbu s vlastním parkováním, citlivě zasazenou do řadové zástavby, elegantně doplní sklonité zelené střechy, terasy otočené do vnitřního atria, vytápění tepelným čerpadlem, skvělé materiály a vybavení ve standardech.

Osobně mohu říct, že kdybych zde bydlel, každý druhý den po práci vybíhám nebo vyjíždím na kole do Mariánského údolí, nebo jenom zajdu posedět s přáteli do některé z hospůdek u rybníku."

Ing. Jan Procházka, technický dozor investora

Slovo inženýra
Připravujeme výstavbu v 5 lokalitách v Brně a okolí

Připravujeme výstavbu v 5 lokalitách v Brně a okolí

Pouze kvalitní práce a materiály

Pouze kvalitní práce a materiály

Stavíme již od roku 2011

Stavíme již od roku 2011

Jsme brněnská společnost

Jsme brněnská společnost

Budujeme vaše domy

Budujeme vaše domy

Nadstandardní vybavení

Nadstandardní vybavení