+420 731 516 417 acreal@acreal.cz

SKI & MT. BIKE APARTMENTS

Projekt Ski&Bike Mt. Apartments nabízí 60 horských apartmánů o velikosti 2+KK - 4+KK. Součástí apartmánu je i vlastní wellness či recepce s lobby barem, zkrátka veškerý hotelový servis.

České hory zažívají v posledních letech doslova renesanční věk. A právě tento potenciál jsme se rozhodli zhmotnit v malebné krkonošské obci Vrchlabí, kde jsme pro Vás postavili projekt polyfunkčního domu Ski & Mt. bike apartments.

Naší vizí bylo vystihnout genia loci místa a vytvořit špičkovou moderní podhorskou stavbu zcela soudobého designu. Od počátku bylo naším cílem vytvořit projekt, v němž se snoubí moderní bydlení s komfortem hotelového zázemí. Polyfunkční dům zahrnuje 60 nadstandardně zařízených apartmánů o dispozicích 1+kk až 4+kk. Těšit se můžete z podlahového vytápění, inteligentního systému pro regulaci topení na dálku, elektronicky ovládaných vstupních dveří, luxusních koupelen, lodžií nebo balkónů i centrální rekuperace. Komfort majitelů zvýšuje možnost využití recepce s lobby barem, vlastního wellness či konferenční místnosti, aniž by se vzdali pohodlí vlastního domova. Dostatečný počet zastřešených venkovních parkovacích míst je jen pomyslnou třešničkou na dortu.

A šli jsme ještě dál. Přestože náš projekt nabízí možnost celoročního pohodlného bydlení v horách, je současně skvělou investiční příležitostí. Apartmán můžete kdykoli využít pro vlastní dovolenou a ve zbývajícím čase ho výhodně pronajmout! Právě nyní se můžete také sami zapojit a podílet se na konečném vzhledu Vašich prostor.

Fotogalerie

LOKALITA

Malebné horské město, situované v severní části Královéhradeckého kraje na evropském veletoku Labe, bývá právem nazýváno „bránou Krkonoš“. Polyfunkční dům Ski & Mt. bike apartments je situován na rozhraní průmyslové a obytné části obce, nesoucí označení Hořejší Vrchlabí. Svou polohou představuje výjimečnou kombinaci městského zázemí v kouzelném podhůří Krkonoš, téměř na dosah všem klenotům, které může tato lokalita nabídnout. 

Připravujeme výstavbu v 5 lokalitách v Brně a okolí

Připravujeme výstavbu v 5 lokalitách v Brně a okolí

Pouze kvalitní práce a materiály

Pouze kvalitní práce a materiály

Stavíme již od roku 2011

Stavíme již od roku 2011

Jsme brněnská společnost

Jsme brněnská společnost

Budujeme vaše domy

Budujeme vaše domy

Nadstandardní vybavení

Nadstandardní vybavení