+420 731 516 417 acreal@acreal.cz www.bytybarvy.cz

Brno-Lesná

Bytový dům Barvy

Třípodlažní bytový dům Barvy je unikátní projekt, který jsme postavili v oblíbené městské části Lesná. Nadčasovou funkcionalistickou stavbu v moderním duchu jsme vybavili devíti krásnými byty o dispozicích 2+kk a 4+kk.

Bydlení v moderní funkcionalistické stavbě v obklopení zeleně

Třípodlažní bytový dům Barvy je unikátní projekt, který jsme pro vás připravili v oblíbené městské části Lesná. Nadčasovou funkcionalistickou stavbu v moderním duchu jsme vybavili devíti krásnými byty o dispozicích 2+kk a 4+kk.

V minimalistickém domě nechybí řada moderních technických prvků, které zaručí komfortní bydlení. Podlahové topení, okna s izolačním dvojsklem a solární ohřev vody srazí vaše náklady na energie na minimum.

O bezpečnost se postará elektronický zabezpečovací systém a domácí telefon s kamerou.  A pro příjemné trávení času na čerstvém vzduchu, jsme byty vybavili prostornými terasami a předzahrádkami, na kterých můžete grilovat, chytat bronz nebo pěstovat bylinky.

 

 

Fotogalerie

Lokalita

Městská čtvrť Lesná, které je od roku 1990 nedílnou součástí Brna-sever, se právem řadí k nejkrásnějším lokalitám jihomoravské metropole. Již v době svého vzniku v 60. letech minulého století budila pozornost doma i v zahraničí. Urbanistický koncept, který bývá pro svůj svébytný charakter přirovnávána k finské Tapiole, je v rámci Brna skutečným unikátem. Právě severské předměstí se stalo pro tvůrce zdrojem inspirace. Architekti sídliště se rozhodli pro zcela nový koncept výstavby, jehož cílem bylo využít zdejšího terénu a zelených ploch. Na prostranství bývalého vojenského cvičiště začaly od roku 1964 vyrůstat bytové domy, aniž by však došlo k masovému zastavění prostoru. Díky tomu se udržel dostatek místa, které mohou obyvatelé využívat k nejrůznějším volnočasovým aktivitám. Zachování původní urbanistické struktury odlišuje Lesnou od typických brněnských sídlišť a zajišťuje klidné a příjemné bydlení disponující kvalitní občanskou vybaveností.

V centru Lesné se nachází pošta, lékárny, několik stravovacích zařízení a supermarkety, které nabízí možnost pohodlného nakupování kdykoli během dne. Výhodou je také poliklinika, která sdružuje lékařské ordinace všech zaměření pod jednou střechou. Maminky s malými ratolestmi jistě ocení několik hřišť, pískovišť nebo dětskou hernu a kavárnu. Ve čtvrti se rovněž nachází mateřské a základní školy, speciální vzdělávací zařízení či Centrum volného času. K volnočasovým aktivitám je možné využít krytého plaveckého bazénu, navštívit posilovnu nebo zažít trochu adrenalinu v lanovém centru. Samozřejmostí je vynikající dopravní obslužnost, kterou zajišťují tramvajové linky či autobusové spoje. Pokud vlastníte automobil, není nic jednoduššího než se napojit na hlavní tah a během pár minut se pohodlně přesunete do středu města, které nabízí nepřeberné spektrum možností, jak využít volný čas.

Lokalita je dokonalou kombinací bezprostřední blízkosti přírodních krás v kombinaci s perfektní dostupností centra města, na něž se obyvatelům Lesné nabízí kouzelné výhledy. Strategickou polohu ocení rodiny s dětmi stejně jako jednotlivci hledající bydlení v prestižní městské čtvrti.

Slovo inženýra

"Tento dům je výjimečný svým technickým provedením na hranici pasivního domu, vysokými standardy, a především svou polohou. Lesná je velmi žádaná část města, navíc urbanisticky dlouhodobě ustálená, proto není jednoduché zde postavit bytový dům. A už vůbec ne s jedinečným výhledem na údolí Obřan a Maloměřic, věže starého Brna a zároveň na Pálavské vrchy na horizontu, to prostě neomrzí."

Ing. Jan Procházka, technický dozor investora

Slovo inženýra

Zaujal vás tento projekt ?

Zamilovali jste si moderní architektonický styl, příjemnou dostupnost i dostatek soukromí bytového domu Barvy? Neváhejte a splňte si svůj sen o pohodlném bydlení. Pro detailnější informace navštivte web tohoto projektu

Přejít na web

Připravujeme výstavbu v 5 lokalitách v Brně a okolí

Připravujeme výstavbu v 5 lokalitách v Brně a okolí

Pouze kvalitní práce a materiály

Pouze kvalitní práce a materiály

Stavíme již od roku 2011

Stavíme již od roku 2011

Jsme brněnská společnost

Jsme brněnská společnost

Budujeme vaše domy

Budujeme vaše domy

Nadstandardní vybavení

Nadstandardní vybavení