+420 731 516 417 acreal@acreal.cz www.chrliceplace.cz

Chrlice Place

Projekt Chrlice Place spojuje výhody komfortního bydlení v bytě se zázemím domu.  To vše korunuje příjemná lokalita s výbornou dostupností centra Brna.

Moderní architektura, maximální komfort a klidná lokalita jako stvořená pro rodinné bydlení. To jsou hlavní charakteristiky rezidence Chrlice Place, unikátního bytového domu se soukromým bazénem.

Taky jste rádi sledovali kultovní seriál Melrose Place a snili o tom, že budete bydlet v bytě s bazénem? Už nemusíte. Rozhodli jsme se vám tento sen splnit. Rezidence Chrlice Place nabízí devět bytových jednotek s komfortním zázemím. Navíc si budete moci užít společné zahrady s luxusním bazénem se slanou vodou a zajištěnou správou.

V čem je projekt výjimečný?

Projekt Chrlice Place spojuje výhody komfortního bydlení v bytě se zázemím domu. Majitelé získají soukromí v podobě nadstandardního bytu s terasou a vlastní zahrádkou, a navíc mohou využívat společnou zahradu s bazénem, kterou exkluzivně nabízí pouze Chrlice Palce. Pro větší pohodlí mohou přikoupit garážové či venkovní parkovací stání. To vše korunuje příjemná lokalita s výbornou dostupností centra Brna.

Zaujal vás tento projekt?

Zabydlete se v jedné z devíti komfortních moderně vybavených bytových jednotek o dispozici 1+kk až 4+kk – mohou mít zahrádku, balkon i terasu. Neváhejte a splňte si svůj sen o pohodlném bydlení. Pro detailnější informace navštivte web tohoto projektu

Přejít na web

Připravujeme výstavbu v 17 lokalitách v Brně a okolí

Připravujeme výstavbu v 17 lokalitách v Brně a okolí

Pouze kvalitní práce a materiály

Pouze kvalitní práce a materiály

Stavíme již od roku 2017

Stavíme již od roku 2017

Jsme brněnská společnost

Jsme brněnská společnost

Budujeme vaše domy

Budujeme vaše domy

Nadstandardní vybavení

Nadstandardní vybavení