+420 731 516 417 acreal@acreal.cz

Brno

Apartmány Hybešova

Apartmány Hybešova jsou exkluzivním projektem pro všechny, které láká bydlení v centru a zároveň v klidném prostředí. Kompletně revitalizovaný dům se nachází mezi ulicemi Hybešova a Vodní a potěší vás nejen moderním designem, ale také privátním dvorkem, na kterém si odpočinete.

Bydlete centru na dosah a přitom v soukromí elegantního bytového domu

Apartmány Hybešova jsou exkluzivním projektem pro všechny, které láká bydlení v centru a zároveň v klidném prostředí. Kompletně revitalizovaný dům se nachází mezi ulicemi Hybešova a Vodní a potěší vás nejen moderním designem, ale také privátním dvorkem, na kterém si odpočinete.

Připravili jsme pro vás osm bytů o dispozicích 1+kk, 2+kk a také 3+kk, které mají  terasy, přímo stvořené ke grilování, opalování a relaxu. Všechny byty jsme vybavili řadou moderních technických prvků, elektrickým podlahovým topením a plastovými okny s izolačním dvojsklem, abyste na energiích co nejvíce ušetřili – byty spadají do energetické třídy A.

Pro vaši bezpečnost jsme nainstalovali nejen protipožární dveře, ale také elektronický zabezpečovací systém s domácím telefonem a kamerou. Díky skvělé lokalitě, dispozicím a modernímu hávu, jsme apartmány na Hybešově rozprodali ještě před dokončením projektu.

Líbí se vám naše projekty?

Hledáte podobný typ bydlení? V obklopení zeleně a přitom kousek od centra právě dokončujeme bytový dům Barvy na Lesné, kde si užijete jak přírodu, tak městský život. Pro milovníky bydlení mimo město jsme postavili rodinné domy Alea v Říčanech u Brna, kde máme stále ještě několik volných míst.

Ještě nejste rozhodnuti? Nevadí, u nás se stále něco děje, mrkněte na připravované projekty, nebo nám nechte váš e-mail * a my vás informujeme o všech novinkách jako první.

Fotogalerie

Lokalita

Městská část Brno-střed se nachází v samém srdci jihomoravské metropole. Tuto atraktivní lokaci, v níž se snoubí historie s puncem moderny, ocení všichni, kdo touží po pohodlném bydlení v centru dění, přitom na dosah městských parků, kulturních památek, architektonických skvostů a společenského vyžití.

Jak již sám název Brno-střed napovídá, kompletní občanská vybavenost si zde podává ruku s širokým spektrem volnočasových aktivit. Lokalita disponuje bohatou škálou nákupních možností, zázemím lékařské péče, restauračními zařízeními, ale rovněž vícestupňovým vzdělávacím systémem. Samozřejmostí je výborné pokrytí dopravními komunikacemi, které zajišťují skvělé spojení s centrálními body i vzdálenějšími částmi města. Jen několik kroků od domu se nachází tramvajová zastávka a v blízkosti je rovněž situováno autobusové a vlakové nádraží.


Zdejší bydlení nabídne díky své vynikající poloze nespočet způsobů, jak trávit volný čas. Pokud se řadíte k milovníkům kultury a historie, neváhejte a vydejte se za krásami hradu Špilberku, v jehož areálu se pravidelně konají kulturní akce a výstavy. Můžete si zde také odpočinout v přilehlém parku obehnaném hradbami, odkud budete mít celé město jako na dlani. Patříte-li spíše k stoupencům umění, navštivte některé z nedalekých muzeí. Kouzelnou procházkou se během chvíle dostanete na Petrov, kde můžete obdivovat sakrální umělecké památky. Sebevědomá budova chrámu sv. Petra a Pavla je obklopena příjemnou parkovou zelení Denisových sadů, jež nabízí panoramatický pohled na město stejně jako možnost příjemné relaxace. Jen několik kroků odtud se nachází muzeum pravěké a středověké epochy, umístěné v historické budově Dietrichsteinského paláce na Zelném trhu.  

Vždy jsem si myslel, že jsem bytový typ a určitě nikdy nebudu bydlet v řadovém domku za městem, ale při přípravě tohoto projektu jsem změnil názor. Za cenu bytu v Brně můžete mít dům 20 minut od města, se zahrádkou, kde se dá v létě grilovat, vejde se tam bazén, bylinky i pár rajčat. Na zalévání úrody vám navíc poslouží voda z podzemní nádrže. Podlahové topení, dobře izolovaný plášť a vlastní zdroj tepla jsou předpokladem pro nízké náklady.

Vlastní garáž a venkovní parkovací stání jsou bonusy, se kterými se v městě skoro nesetkáte. Navíc na kraji města, kousek je příroda a zároveň dobrá občanská vybavenost. Ano, změnil jsem názor.

Slovo inženýra
Připravujeme výstavbu v 5 lokalitách v Brně a okolí

Připravujeme výstavbu v 5 lokalitách v Brně a okolí

Pouze kvalitní práce a materiály

Pouze kvalitní práce a materiály

Stavíme již od roku 2011

Stavíme již od roku 2011

Jsme brněnská společnost

Jsme brněnská společnost

Budujeme vaše domy

Budujeme vaše domy

Nadstandardní vybavení

Nadstandardní vybavení