+420 731 516 417 acreal@acreal.cz

Brno-Židenice

Bytový dům Šimice

V projektu bytového domu Šimice jsme se rozhodli využít potenciálu původní nemovitosti, situované v oblíbených brněnských Židenicích, a zrekonstruovat 13 malometrážních bytů. Jednotky o dispozicích 1+kk a 2+kk.

Brno je pozoruhodné město s krásnou architekturou. V projektu bytového domu Šimice jsme se rozhodli využít potenciálu a zrekonstruovat stávajících 13 malometrážních bytů v oblíbené části Židenice. Jednotky o dispozicích 1+kk a 2+kk nabídnou skvělé startovací bydlení nebo příležitost k investici.

Nemovitost - zlatý důl

Byty se budou prodávat jako družstevní, jedná se však pouze o formalitu. Souběžně s podpisem smlouvy zajistíme okamžitý převod do osobního vlastnictví. A uděláme pro Vás ještě něco navíc. Naše sesterská společnost AC Real Vám obstará nájemníky a exkluzivně Vám nabídneme naši facility službu. Jak to funguje? Vezmeme si na starosti péči o celý pronájem. 

Byt pronajmeme za atraktivní cenu, budeme střežit platební morálku nájemníků a zajistíme další provozní záležitosti. Naše sesterská společnost All Inclusive Living vlastní řadu nemovitostí a s pronájmy máme dlouholeté zkušenosti. Toto know-how využijeme k Vaší plné spokojenosti. Jednoduše řečeno, Vy vlastníte - my se staráme.

Fotogalerie

Slovo developera

"V projektu bytového domu Šimice jsme se rozhodli využít předností stávajícího objektu a pomocí revitalizace jej proměnit v moderní bydlení. Byty jsou vybaveny kuchyňskou linkou včetně spotřebičů, která je již exkluzivně zahrnuta v ceně. Výborné dispoziční řešení a světlé zařizovací prvky přidávají malometrážním bytům na prostoru. Díky těsné blízkosti centra jsou skvělou investiční příležitostí nebo startovacím bydlením."

Alena Šatníková, develop manager

Připravujeme výstavbu v 5 lokalitách v Brně a okolí

Připravujeme výstavbu v 5 lokalitách v Brně a okolí

Pouze kvalitní práce a materiály

Pouze kvalitní práce a materiály

Stavíme již od roku 2011

Stavíme již od roku 2011

Jsme brněnská společnost

Jsme brněnská společnost

Budujeme vaše domy

Budujeme vaše domy

Nadstandardní vybavení

Nadstandardní vybavení