+420 731 516 417 acreal@acreal.cz

Brno-Žebětín

Rodinný dům Hostislavova

Ačkoli se jedná o menší dům, svým nájemníkům nabízí příjemné bydlení. Téměř domáckou atmosférou ještě posiluje velká zahrada plná zeleně, kde mohou rezidenti v klidu relaxovat nebo ji využít ke společenským setkáním.

Bytové jednotky vznikly v prostorách cihlového rodinného domu, situovaného v žádané brněnské lokalitě Žebětín. Útulné byty představují skvělé místo k bydlení, které kombinuje krásnou přírodu s dobrou dosažitelností centra města.

Ačkoli se jedná o menší dům, svým nájemníkům nabízí příjemné bydlení. Téměř domáckou atmosférou ještě posiluje velká zahrada plná zeleně, kde mohou rezidenti v klidu relaxovat nebo ji využít ke společenským setkáním. Při výstavbě jsme dbali na maximální využití prostoru, díky čemuž vznikly logicky členěné byty o dispozicích 1+kk až 2+kk. O vzdušnost interiéru se postarala bílá výmalba stěn spolu se zařizovacími prvky ve světlých tónech, které jsou v podkroví kombinovány se stylovými dřevěnými trámy.

Komfort nájemníků zvyšují nově vybudované koupelny vybavené sprchovým koutem a topným žebříkem. Ohřev teplé vody a vytápění je v bytech zajištěn prostřednictvím plynového kotle. Na zajištění tepelné pohody v domě se podílejí nová plastová okna. Aktuální trend moderního bydlení s komplexním zázemím pomáhá naplňovat společná prádelna s pračkami. Parkování je možné za poplatek u domu či v okolních ulicích.

Fotogalerie

 

 

 

Slovo inženýra

"Vždy jsem si myslel, že jsem bytový typ a určitě nikdy nebudu bydlet v řadovém domku za městem, ale při přípravě tohoto projektu jsem změnil názor. Za cenu bytu v Brně můžete mít dům 20 minut od města, se zahrádkou, kde se dá v létě grilovat, vejde se tam bazén, bylinky i pár rajčat. Na zalévání úrody vám navíc poslouží voda z podzemní nádrže. Podlahové topení, dobře izolovaný plášť a vlastní zdroj tepla jsou předpokladem pro nízké náklady.

Vlastní garáž a venkovní parkovací stání jsou bonusy, se kterými se v městě skoro nesetkáte. Navíc na kraji města, kousek je příroda a zároveň dobrá občanská vybavenost. Ano, změnil jsem názor."

Ing. Jan Procházka, technický dozor investora

Slovo inženýra

Zaujal vás tento projekt ?

Zamilovali jste si moderní architektonický styl, příjemnou dostupnost i dostatek soukromí rodinného domu Hostislavova? Neváhejte a splňte si svůj sen o pohodlném bydlení. Pro detailnější informace navštivte web tohoto projektu

Přejít na web

Připravujeme výstavbu v 17 lokalitách v Brně a okolí

Připravujeme výstavbu v 17 lokalitách v Brně a okolí

Pouze kvalitní práce a materiály

Pouze kvalitní práce a materiály

Stavíme již od roku 2017

Stavíme již od roku 2017

Jsme brněnská společnost

Jsme brněnská společnost

Budujeme vaše domy

Budujeme vaše domy

Nadstandardní vybavení

Nadstandardní vybavení