Projekty ve slideru na HP

Abychom naplnili Vaše sny o ideálním bydlení, spolupracujeme s těmi nejlepšími architekty a dodavateli. Díky tomu Vám můžeme představit jedinečné projekty, které vynikají stylovou architekturou a komfortním zařízením.

Podívejte se na naše aktuální projekty a vyberte si nový domov!

Rodinné domy Alea

Projekt rodinné domy ALEA v Říčanech u Brna jsme připravili pro všechny, kteří mají rádi soukromí na klidném předměstí ve vlastním domě, ale zároveň potřebují dobrou dopravní obslužnost do Brna.

Viladům Slunné údolí

Unikátní projekt viladomu Slunné údolí je zasazen do klidné části Líšně na ulici Ondráčkova. Představuje atraktivní bydlení s dobrou dosažitelností středu města, občanskou vybaveností a přitom v těsné blízkosti mariánského údolí.

Bytový dům Barvy

Třípodlažní bytový dům Barvy je unikátní projekt, který pro vás připravujeme v oblíbené městské části Lesná. Nadčasovou funkcionalistickou stavbu v moderním duchu jsme vybavili devíti krásnými byty o dispozicích 2+kk a 4+kk.

Ski & Mt. bike apartments

V samém srdci Krkonoš začala výstavba apartmánového domu Ski & Mt. bike apartments. K dispozici bude témeř 60 apartmánů včetně hotelového servisu. Ideální pro rodiny s dětmi i jako investiční příležitost.

Bytový dům Šimice

V projektu bytového domu Šimice jsme se rozhodli využít potenciálu původní nemovitosti, situované v oblíbených brněnských Židenicích, a zrekonstruovat 13 malometrážních bytů. Jednotky o dispozicích 1+kk a 2+kk.