+420 731 516 417 acreal@acreal.cz www.vrchlabi-apartmany.cz

Vrchlabí

Ski & Mt. Bike Apartments

V samém srdci Krkonoš jsme dokončili výstavbu apartmánového domu Ski & Mt. Bike Apartments. K dispozici je 40 apartmánů včetně hotelového servisu. Ideální pro rodiny s dětmi i jako investiční příležitost.

České hory zažívají v posledních letech doslova renesanční věk. A právě tento potenciál jsme se rozhodli zhmotnit v malebné krkonošské obci Vrchlabí, kde pro Vás exkluzivně připravujeme projekt polyfunkčního domu Ski & Mt. bike apartments.

Naší vizí bylo vystihnout genia loci místa a vytvořit špičkovou moderní podhorskou stavbu zcela soudobého designu. Od počátku bylo naším cílem vytvořit projekt, v němž se bude snoubit moderní bydlení s komfortem hotelového zázemí. Polyfunkční dům bude sestávat ze 40 nadstandardně zařízených apartmánů o dispozicích 1+kk až 5+1 a 18 ateliérů určených k prodeji, recepce a komerční části určené k pronájmu. Těšit se můžete na podlahové vytápění, inteligentní systém pro regulaci topení na dálku, elektronicky ovládané vstupní dveře, luxusní koupelny, lodžie nebo balkóny i centrální rekuperaci. Komfort majitelů ještě zvýší možnost využití recepce s lobby barem, vlastního wellness či dětského koutku, aniž by se vzdali pohodlí vlastního domova. Dostatečný počet zastřešených venkovních parkovacích míst je jen pomyslnou třešničkou na dortu.

A šli jsme ještě dál. Přestože náš projekt nabídne možnost celoročního pohodlného bydlení v horách, bude současně skvělou investiční příležitostí. Apartmán můžete kdykoli využít pro vlastní dovolenou a ve zbývajícím čase ho výhodně pronajmout! Právě nyní se můžete také sami zapojit a podílet se na konečném vzhledu Vašich prostor.

Fotogalerie

Lokalita

Malebné horské městečko, situované v severní části Královéhradeckého kraje na evropském veletoku Labe, bývá právem nazýváno „bránou Krkonoš“. Lokalita, označovaná dříve také německým názvem Hohenelbe či latinsky Albipolis, byla známá již v době středověku, kdy se o ní roku 1359 objevuje první písemná zmínka. V následujících letech zažívalo městečko obchodní konjunkturu, kterou ve 20. století doplnil rozmáhající se cestovní ruch, jenž s přestávkou dvou světových válek láká české i zahraniční turisty dodnes.

Polyfunkční dům Ski & Mt. bike apartments je situován na rozhraní průmyslové a obytné části obce, nesoucí označení Hořejší Vrchlabí. Svou polohou představuje výjimečnou kombinaci městského zázemí v kouzelném podhůří Krkonoš, téměř na dosah všem klenotům, které může tato lokalita nabídnout. Areál domu poskytne svým vlastníkům komfortní zázemí, zahrnující dostatečný počet zastřešených parkovacích míst, vlastní wellness či dětský koutek. Tuto lákavou nabídku doplňuje výborná občanská vybavenost, kterou obec Vrchlabí nabízí. Samozřejmostí je dostatek nákupních možností, stravovacích zařízení a dalších služeb. Pro milovníky historie a kultury je možné navštívit některou z architektonických pamětihodností či kulturních institucí, například renesanční zámek nebo některou z expozic místního muzea. Dominantou této lokace však zůstává především podmanivá horská krajina, kterou oceníte v letní i zimní sezóně. Ať už navštívíte ski areál Herlíkovice-Bubákov, Kněžický vrch, Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou, Rokytnici nebo Harrachov, rozhodně se nebudete nudit. Pro naše klienty máme navíc sjednané zajímavé slevy!

Ať již patříte k milovníkům zimních sportů či obdivovatelům horských krás, představuje Vrchlabí ideální volbu, která v sobě kombinuje atraktivní prostředí ohromujících krkonošských masivů, skvěle vybavený ski areál a úžasně čerstvý vzduch spolu s komfortním bydlením protkaným kapkou luxusu. Chcete-li během roku uniknout každodennímu shonu, je pro Vás Vrchlabí ideální volbou.

Slovo developera

"Krkonoše nabízí celoroční vyžití pro aktivní sportovce stejně jako pro rodiny s dětmi. Kouzla lokality plně využívá projekt Polyfunkčního domu Vrchlabí. Díky ideální poloze v srdci Krkonoš je skvělým výchozím bodem pro bydlení i dovolenou. Díky technologii dálkové obsluhy apartmánu z domova si majitel ještě před příjezdem přichystá apartmán dle svých představ. Tento komfort ještě zvýší nadstandardní zařízení, soukromé wellness a „hotelové“ zázemí, které nabídne možnost využít úklidových služeb a snídárny."

Alena Šatníková, develop manager

Slovo developera

Zaujal vás tento projekt ?

Zamilovali jste si moderní architektonický styl, příjemnou dostupnost i dostatek soukromí apartmánů ve Vrchlabí? Neváhejte a splňte si svůj sen o pohodlném bydlení. Pro detailnější informace navštivte web tohoto projektu

Přejít na web

Připravujeme výstavbu v 17 lokalitách v Brně a okolí

Připravujeme výstavbu v 17 lokalitách v Brně a okolí

Pouze kvalitní práce a materiály

Pouze kvalitní práce a materiály

Stavíme již od roku 2017

Stavíme již od roku 2017

Jsme brněnská společnost

Jsme brněnská společnost

Budujeme vaše domy

Budujeme vaše domy

Nadstandardní vybavení

Nadstandardní vybavení