+420 731 516 417 acreal@acreal.cz

Brno-Pisárky

Najemní rodinný dům v Pisárkách

     

Projekt nájemního rodinného domu na ulici Antonína Procházky v Pisárkách představuje stylové bydlení v žádané brněnské lokalitě.

Rodinný dům situovaný na pomezí Kohoutovic a Pisárek bude svěží designovou stavbou vybavenou moderními prvky, která dá vzniknout nájemnímu bydlení v bytech o dispozicích 1,5+kk až 2+kk. Objekt sestávající ze dvou hmot využije umístění ve svažitém terénu a nabídne obyvatelům výhledy do zeleně Libušina údolí či do atria, které propojí obě části domu a vytvoří setkávací prostor. Nájemníci budou rovněž moci využívat skladu a společné prádelny, která ještě podtrhuje světovou vizáž objektu. Ve stejném duchu je projektováno také parkování, které bude řešeno prostřednictvím garáže s parkovacím zakladačem situované před domem.

Fotogalerie

 

 

 

Slovo inženýra

"Vždy jsem si myslel, že jsem bytový typ a určitě nikdy nebudu bydlet v řadovém domku za městem, ale při přípravě tohoto projektu jsem změnil názor. Za cenu bytu v Brně můžete mít dům 20 minut od města, se zahrádkou, kde se dá v létě grilovat, vejde se tam bazén, bylinky i pár rajčat. Na zalévání úrody vám navíc poslouží voda z podzemní nádrže. Podlahové topení, dobře izolovaný plášť a vlastní zdroj tepla jsou předpokladem pro nízké náklady.

Vlastní garáž a venkovní parkovací stání jsou bonusy, se kterými se v městě skoro nesetkáte. Navíc na kraji města, kousek je příroda a zároveň dobrá občanská vybavenost. Ano, změnil jsem názor."

Ing. Jan Procházka, technický dozor investora

Slovo inženýra

Zaujal vás tento projekt ?

Zamilovali jste si moderní architektonický styl, příjemnou dostupnost i dostatek soukromí rodinného domu v Pisárkách? Neváhejte a splňte si svůj sen o pohodlném bydlení. Pro detailnější informace navštivte web tohoto projektu

Přejít na web

Připravujeme výstavbu v 17 lokalitách v Brně a okolí

Připravujeme výstavbu v 17 lokalitách v Brně a okolí

Pouze kvalitní práce a materiály

Pouze kvalitní práce a materiály

Stavíme již od roku 2017

Stavíme již od roku 2017

Jsme brněnská společnost

Jsme brněnská společnost

Budujeme vaše domy

Budujeme vaše domy

Nadstandardní vybavení

Nadstandardní vybavení