+420 731 516 417 acreal@acreal.cz

Brno-Sadová

Bytový dům Sadová

     

Výjimečný bytový dům s výrazným horizontálním členěním vznikne v krásné lokalitě Sadová s výhledy na Brno. Představí nadstandardní bydlení v 14 bytových jednotkách o dispozicích 1+kk až 4+kk.

Objekt na první pohled upoutá svěží moderní architekturou, kladoucí důraz na otevření bydlení do krásného údolí. Byty budou umístěny ve třech nadzemních podlažích, odkud bude vidět celé Brno jako na dlani. Propojení s exteriérem podpoří příjemné balkony a prosklené fasády, odkud se rezidentům otevřou siluety Petrova, Králova Pole či scenérie Palackého vrchu. Parkování bude zajištěno částečně v atriu a z části v garážích, jejichž střecha vytvoří prostor pro zelené terasy se stromy, jež budou přináležet k bytům v 1 NP. Komfortní zázemí ještě umocní výtah situovaný na konci chodby, díky čemuž nebude v domě rušen klid. Majitelé bytů budou moci rovněž využívat kočárkárnu s kolárnou.

Fotogalerie

Slovo inženýra

"Vždy jsem si myslel, že jsem bytový typ a určitě nikdy nebudu bydlet v řadovém domku za městem, ale při přípravě tohoto projektu jsem změnil názor. Za cenu bytu v Brně můžete mít dům 20 minut od města, se zahrádkou, kde se dá v létě grilovat, vejde se tam bazén, bylinky i pár rajčat. Na zalévání úrody vám navíc poslouží voda z podzemní nádrže. Podlahové topení, dobře izolovaný plášť a vlastní zdroj tepla jsou předpokladem pro nízké náklady.

Vlastní garáž a venkovní parkovací stání jsou bonusy, se kterými se v městě skoro nesetkáte. Navíc na kraji města, kousek je příroda a zároveň dobrá občanská vybavenost. Ano, změnil jsem názor."

Ing. Jan Procházka, technický dozor investora

Slovo inženýra
Připravujeme výstavbu v 17 lokalitách v Brně a okolí

Připravujeme výstavbu v 17 lokalitách v Brně a okolí

Pouze kvalitní práce a materiály

Pouze kvalitní práce a materiály

Stavíme již od roku 2017

Stavíme již od roku 2017

Jsme brněnská společnost

Jsme brněnská společnost

Budujeme vaše domy

Budujeme vaše domy

Nadstandardní vybavení

Nadstandardní vybavení