Lokalita

     

Lokalita

Malebné horské městečko, situované v severní části Královéhradeckého kraje na evropském veletoku Labe, bývá právem nazýváno „bránou Krkonoš“. Lokalita, označovaná dříve také německým názvem Hohenelbe či latinsky Albipolis, byla známá již v době středověku, kdy se o ní roku 1359 objevuje první písemná zmínka. V následujících letech zažívalo městečko obchodní konjunkturu, kterou ve 20. století doplnil rozmáhající se cestovní ruch, jenž s přestávkou dvou světových válek láká české i zahraniční turisty dodnes.

Polyfunkční dům Ski & Mt. bike apartments je situován na rozhraní průmyslové a obytné části obce, nesoucí označení Hořejší Vrchlabí. Svou polohou představuje výjimečnou kombinaci městského zázemí v kouzelném podhůří Krkonoš, téměř na dosah všem klenotům, které může tato lokalita nabídnout. Areál domu poskytne svým vlastníkům komfortní zázemí, zahrnující dostatečný počet zastřešených parkovacích míst, vlastní wellness či dětský koutek. Tuto lákavou nabídku doplňuje výborná občanská vybavenost, kterou obec Vrchlabí nabízí. Samozřejmostí je dostatek nákupních možností, stravovacích zařízení a dalších služeb. Pro milovníky historie a kultury je možné navštívit některou z architektonických pamětihodností či kulturních institucí, například renesanční zámek nebo některou z expozic místního muzea. Dominantou této lokace však zůstává především podmanivá horská krajina, kterou oceníte v letní i zimní sezóně. Ať už navštívíte ski areál Herlíkovice-Bubákov, Kněžický vrch, Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou, Rokytnici nebo Harrachov, rozhodně se nebudete nudit. Pro naše klienty máme navíc sjednané zajímavé slevy!

Ať již patříte k milovníkům zimních sportů či obdivovatelům horských krás, představuje Vrchlabí ideální volbu, která v sobě kombinuje atraktivní prostředí ohromujících krkonošských masivů, skvěle vybavený ski areál a úžasně čerstvý vzduch spolu s komfortním bydlením protkaným kapkou luxusu. Chcete-li během roku uniknout každodennímu shonu, je pro Vás Vrchlabí ideální volbou.